Jedna karta Curve w portfelu

Nowatorskie rozwiązanie wprowadzone na rynek przez brytyjską firmę finansową, zdobywa coraz więcej zwolenników. Jedna karta Curve w portfelu zamiast noszenia przy sobie wszystkich „plastikowych pieniędzy”, jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego.

JEDNA KARTA CURVE W PORTFELU

Z tego wpisu dowiesz się między innymi, do czego służy karta Curve, oraz jakie korzyści przynosi jej użytkowanie. Zapraszam do lektury.

Czym jest karta Curve

Zasada działania karty jest bardzo prosta. Usługa Curve jest swego rodzaju łącznikiem, pomiędzy płatnością i płatnikiem. W aplikacji, która służy do zarządzania płatnościami, wprowadzamy dane swoich posiadanych kart kredytowych i debetowych.

W razie potrzeby wykonania płatności, w aplikacji wybieramy kartę, którą chcemy zapłacić. Przy czym do samej transakcji nie musimy już używać tej fizycznej karty, ale właśnie kartę Curve, która w tym momencie zastępuje naszą pierwotną kartę.

Jakie korzyści daje jedna karta Curve w portfelu

Po pierwsze, wspomniana już wcześniej wygoda korzystania z wielu kart płatniczych. Dzięki posiadaniu jednej karty, pod którą podpięte są wszystkie inne, nie musimy już nosić przy sobie wielu fizycznych kart.

Po drugie, używanie karty Curve poprawia bezpieczeństwo naszych pieniędzy. Przy pomocy wspomnianej już aplikacji mobilnej, aktywujemy lub deaktywujemy kartę, którą akurat używamy. W tak zwanym między czasie pozostaje ona nieaktywna, dlatego nie może być użyta w usłudze Curve.

Jednak w żaden sposób nie ogranicza to korzystania z naszych kart poza aplikacją. Każda z przypiętych do Curve kart debetowych i kredytowych, może działać niezależnie. W każdej chwili możemy ich użyć.

Kolejną korzyścią z używania karty Curve jest bardzo korzystny kurs wymiany walut. Kiedy płacimy naszą kartą debetową w obcej walucie, bank zazwyczaj nalicza dodatkowe opłaty. Dzięki skorzystaniu z karty Curve opłata za przewalutowanie nie występuje. Nasza karta debetowa czy kredytowa będzie obciążona w walucie, w której została wydana.

Aplikacja Curve przeliczy wartość transakcji po korzystnym kursie międzybankowym, a nasze pieniądze będą bezpieczne.

Jak zdobyć kartę Curve

Aby korzystać z usługi, należy zarejestrować się za pomocą specjalnej aplikacji. Cały proces rejestracji w Aplikacji Curve jest opisany na blogu Ekspert-Bankowy.pl. Zachęcamy do odwiedzenia strony i zapoznania się z instrukcją.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi wpisami na temat finansów. Znajdziesz tam wiele przydatnych informacji i porad. Prosimy również o udostępnianie naszych artykułów w mediach społecznościowych. Dzięki temu będziemy mogli dotrzeć do szerszego grona czytelników.

2 komentarze do “Jedna karta Curve w portfelu”

Dodaj komentarz